ODD » News » Aktualności » Pomoc dla Karoliny w Ramach Ogólnopolskich Dni Djembe 2018

Pomoc dla Karoliny w Ramach Ogólnopolskich Dni Djembe 2018

W ramach Ogólnopolskich Dni Djembe 2018 chcielibyśmy zaproponować instruktorom pomoc w zbieraniu pieniędzy na uratowanie dłoni i palców podczas wydarzeń.

Tak więc jeżeli ktoś z Was instruktorów i uczestników chciałby się dołączyć to w tej edycji będziemy pomagać jednej osobie – Karolinie – której grozi amputacja ręki.

Karolina jeszcze nie grała na djembe ale chce się nauczyć i obiecała że będzie próbować po operacji.

Musi bardzo pilnie uzbierać 20 tyś a od miesiąca uzbierała tylko 13% a operacja musi być w październiku inaczej będzie klapa.

Możecie jej pomóc albo wpłacając tutaj https://zrzutka.pl/hzt5ne albo Fundacja Przyjaciół Dzieci ARIADNA może wysłać do kogoś puszkę na zbiórkę na warsztatach i koncertach z okazji ODD. Akcja zbiórki kończy się 9.10 więc zaraz po ODD!!!

Poniżej znajduje się Apel o Pomoc napisany przez Karolinę

Apel o pomoc

Dzień dobry

Nazywam się Karolina Dudź, mam 22 lata, mieszkam w małej miejscowości w Gminie Miłakowo. Jestem studentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na kierunku Praca Socjalna na 3 roku, mieszkam tymczasowo w akademiku.

Zwracam się o pomoc w uzbieraniu pieniędzy na operację w Krakowie.

W 2002 roku pod nieuwagę rodziców uległam wypadkowi w domu. Wynikiem tego zdarzenia są poprzecinane ścięgna ręki. Do tego momentu odbyło się kilkadziesiąt zabiegów operacyjnych. Liczne rekonstrukcje ścięgien, przeszczepy, skracanie palca oraz żmudna i intensywna rehabilitacja.

Stosowane leczenie  nie przyniosło jednak sprawności ręki, lecz zaleceniem amputacji palców i części dłoni.

Z pomocą w uratowaniu ręki przyszła Pani Chirurg z Krakowa, która w prywatnej klinice podjęła się żmudnego leczenia w uratowaniu mi dłoni. Leczenie jest bardzo kosztowne (ok.20.000,-zł), na które mnie i moją rodzinę nie stać. Mama pracuje w piekarni otrzymując dochód w wysokości najniższej krajowej, tata jest niepełnosprawny w wyniku wypadku komunikacyjnego w 2002 roku, od tego momentu jest na rencie inwalidzkiej w wysokości 670 zł. Mój brat ukończył w tym roku gimnazjum oraz rozpoczyna naukę w liceum sportowym w Gdańsku, co również wiąże się z kosztami nauki.

Rodzice również chorują i wymagają leczenia. Za każdą podarowaną kwotę serdecznie dziękuję. Karolina Dudź

 

Zgłoszenie wysłania puszki

Aby otrzymać puszkę należy uzupełnić poniższy formularz, dane zostaną przekazane fundacji Ariadna (ariadnafundacja.pl/). Fundacja skontaktuje się z Wami celem przekazania puszek.


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę IBB MEDIA ROMAN ROZENBERGER, ul. Kargowska 12, 66-133 Zielona Góra, NIP: 9291796680 oraz Fundacja Przyjaciół Dzieci “ARIADNA” 04-244 Warszawa, ul. Lakowa 1 NIP: 952-18-94-588 KRS: 113872 w celu organizacji Zbiórki publicznej podczas wydarzeń związanych z Ogólnopolskimi Dniami Djembe. Zostałem poinformowany o dobrowolności wyrażonej zgody i możliwości odwołania jej w każdym czasie oraz zapoznałem się z informacjami dotyczącym praw względem moich danych osobowych.

     

     

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *