Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dni Djembe 2018 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie

5 października 2018 @ 19:30 - 20:30 CEST

| Darmowy

O warsztatach

Klick&Drum zaprasza na darmowy warsztat djembe z Aniką dla początkujących w ramach Ogólnopolskich Dni Djembe. Warsztat potrwa godzinę. Instrumenty zapewniamy.
Warsztat odbędzie się w szkole Klick&Drum w Pałacu Kultury wejście na lewo od Sali Kongresowej. Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy

  • Obowiązują zapisy mejlowe na adres afromoriba@gmail.com. Kto pierwszy ten lepszy.
  • Uwaga warsztat jest skierowany do osób zupełnie początkujących.

Prowadząca

Anika Kamińska

Z wykształcenia archeolog ze specjalizacją archeologia podwodna, pasjonatka podróży i kultur tradycyjnych. Przede wszystkim jednak muzyk i tancerka tradycyjnego tańca z Afryki Zachodniej.

Specjalizuję się w grze na etnicznych instrumentach perkusyjnych z różnych stron świata. Ucząc się gry na bębnach natrafiła na taniec afrykański, którym zafascynowała się od pierwszego wejrzenia. Pasja do bębnów i tańca jest głównym motywem odbytych podróży na Kubę i do Afryki. Tańca afrykańskiego uczyła się w Mali u znakomitych mistrzów baletów afrykańskich oraz od znanych tancerzy mieszkających w Europie.

Prowadzi regularne zajęcia z tańca i gry na bębnach w Warszawie, oraz weekendowe warsztaty w całej Polsce, a także liczne warsztaty w ramach festiwali (O.Z.O.R.A. – Węgry, OFCA- Oleśnicki Festiwal Cyrkowo Artystyczny, Slot Art. Festiwal, Drum Djemboree, S16 – Festiwal Siarki i Ognia, Wibracje Festiwal). Udzielała się lub udziela się do dziś w zespołach i projektach: Moribaya, Madrugada, Siesta Trio, Viaje Al Tambor, Balkan Sevdah, Ces’t Ca’ , SHO Afryka. Jest współorganizatorem festiwalu bebnów i tańca afrykańskiego Arround The Rhythm Festival

Szczegóły

Data:
5 października 2018
Czas:
19:30 - 20:30 CEST
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1197990680339312/

Organizator

Anika Kamińska
Telefon:
519106606
Email:
afromoriba@gmail.com
Strona internetowa:
www.moribaya.pl

Miejsce

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie
Plac Defilad 1
Warszawa, mazowieckie 00-901 Polska
+ Google Map
Telefon:
22 656 76 00
Strona internetowa:
www.pkin.pl